Hodowcy - Wykaz

LISTA CZŁONKÓW SHKiPE "CANARIA"

Lp. Nazwisko i Imię Symbol Obrączki Miejscowość
1. Adamski Eligiusz PL - C - A - 2  
2. Antczak Robert PL - C - A - 1 Grodzisko
3. Bak Andrzej PL - C - B - 1 Ostrów Wlkp.
4. Banach Paweł PL - C - B - 2  
5. Bendziech Arkadiusz PL - C - B - 8  
6. Borowczyk Grzegorz PL - C - B - 4 Ostrów Wlkp.
7. Brodziak Maciej PL - C - B - 3 Ostrów Wlkp.
8. Bury Jarosław PL - C - B - 6 Ostrów Wlkp.
9. Całka Robert PL - C - C - 4  
10. Chmielewska Aleksandra PL - C - C - 2 Ostrów Wlkp.
11. Chmielewski Gracjan PL - C - C - 1 Ostrów Wlkp.
12. Chmielewski Zbigniew PL - C - C - 3 Ostrów Wlkp.
13. Dzieweczyński Bogumił PL - C - D - 1 Cielcza
14. Figura Zenon PL - C - F - 4 Krotoszyn
15. Fischer Piotr PL - C - F - 3 Odolanów
16. Fluder Stanisław PL - C - F - 2 Ostrów Wlkp.
17. Fulczyńska Inez PL - C - J - 1 Ostrów Wlkp.
18. Gorzkiewicz Bonifacy PL - C - G - 3 Kalisz
19. Grobelny Dariusz PL - C - G - 1 Dobrzyca
20. Grzeszczyk Maria PL - C - G - 2 Ostrów Wlkp.
21. Jany Mariusz PL - C - J - 3  
22. Jędrecki Arkadiusz PL - C - J - 2  
23. Kajetanej Błażej PL - C - K - 9 Sobótka
24. Kalina Przemysław PL - C - K - 2 Ostrów Wlkp.
25. Kalina Rafał PL - C - K - 7  Ostrów Wlkp.
26. Kloch Emil PL - C - K - 1 Tarnów
27. Kolany Włodzimierz PL - C - K - 3 Ostrów Wlkp.
28. Kuroch Karol PL - C - K - 6  
29. Lizoń Józef PL - C - L - 1  
30. Maciejewski Stanisław PL - C - M - 5 Odolanów
31. Miśkiewicz Jerzy PL - C - M - 2 Ostrów Wlkp.
32. Miśkiewicz Mateusz PL - C - M - 4 Ostrów Wlkp.
33. Miśkiewicz Oleg PL - C - M - 3 Ostrów Wlkp.
34. Mleczko Ryszard PL - C - M - 7 Miodary
35. Mrowiński Witold PL - C - M - 1 Ostrów Wlkp.
36. Nowaczyk Tadeusz PL - C - N - 3 Rozdrażew
37. Nowak Henryk PL - C - N - 4  
38. Nowak Monika PL - C - N - 5  
39. Nowak Wiktor PL - C - N - 2 Gorzyce Wielkie
40. Ostenda Jacek PL - C - O -1 Ostrów Wlkp.
41. Pawlak Artur PL - C - P - 8 Gościcino
42. Pławski Tomasz PL - C - P - 2  
43. Płóciennik Maciej PL - C - P - 3 Radłów
44. Setecki Łukasz PL - C - S - 4 Sulisław
45. Sibera Piotr PL - C - S - 9 Przygodzice
46. Sikora Hubert PL - C - S - 3 Odolanów
47. Słowiński Damian PL - C - S - 6  
48. Stagraczyński Józef PL - C - S - 10 Ostrów Wlkp.
49. Stawowski Sławomir PL - C - S - 5 Ostrów Wlkp.
50. Stempiń Grzegorz PL - C - S - 8  
51. Sworowski Maciej PL - C - S - 12 Krotoszyn
52. Szczurowski Adam PL - C - S - 2 Trzcinica
53. Świderski Damian PL - C - S - 7  
54. Tanaś Jan PL - C - T - 2 Rozdrażew
55. Trzcieliński Henryk PL - C - T - 4 Ostrów Wlkp.
56. Warząska Ryszard PL - C - W - 6  
57. Wasik Mariusz PL - C - W - 4  Wysocko Wielkie
58. Wiklandt Dariusz PL - C - W - 8  
59. Wilczura Robert PL - C - W - 5  
60. Wleklik Zenon PL - C - W - 3 Krobia
61. Wojtasiak Karolina PL - C - W - 7  
62. Wojtasik Zbigniew PL - C - W - 2 Rąbczyn
63. Zyśk Eugeniusz PL - C - Z - 2  
64. Żychlewicz Tadeusz PL - C - Z - 1 Pleszew