Gala Jubileuszowa

100-lecie SHKiPE "CANARIA"
w Ostrowie Wielkopolskim

 

W sobotę, 28 sierpnia 2021 odbyła się gala obchodów 100-lecia SHKiPE „CANARIA”. Przyjęcie odbyło się w Sali Wiejskiej w Topoli Osiedle gdzie urządzane są również comiesięczne giełdy ptaków oraz coroczne listopadowe wystawy pokonkursowe ptaków egzotycznych.  
    
Na uroczystości mieliśmy przyjemność gościć: Starostę Ostrowskiego – Paweł Rajski, Sekretarza Miasta Ostrowa Wielkopolskiego – Andrzej Baraniak, Dyrektora Biura Promocji i Relacji Społecznych – Janusz Grzesiak, Powiatowego Lekarza Weterynarii – Dariusz Hyhs, Delegację Rady Sołeckiej wsi Topola Osiedle, Delegację Stowarzyszenia Hodowców Ptaków „CANARIA02” z Poznania oraz Delegację Kaliskiego Stowarzyszenia Hodowców Ptaków Egzotycznych Kalisz.

Uczestników spotkania Jubileuszowego osobiście witał Prezes stowarzyszenia - Andrzej Bak. Wszystkie kobiety zostały przywitane bukietem kwiatów jak również każdemu z osobna zostały wręczone biuletyny informacyjne dotyczące działalności SHKiPE „Canaria” w Ostrowie Wielkopolskim.

Oficjalne obchody Prezes rozpoczął tradycyjnym pozdrowieniem „cześć hodowli” tuż po obiedzie, który został przygotowany przez koło gospodyń wiejskich w Topoli Osiedle. Na początku Andrzej Bak wygłosił mowę w której pokrótce przedstawił historię działalności stowarzyszenia którą można przeczytać w całości w rozdanym biuletynie informacyjnym, jak również na naszej stronie internetowej. Następnie podziękował wszystkim przyjaciołom stowarzyszenia za wieloletnią współpracę wręczając pamiątkowe statuetki. Podziękowania zostały również skierowane  do członków stowarzyszenia  za ich wkład w rozwój, wręczając tym samy tytuły i medale.
Punktem kulminacyjnym był wjazd tortu na salę podczas śpiewanego  „sto lat” przy lampce szampana oraz zakończenie części oficjalnej tradycyjnym pozdrowieniem „cześć hodowli”.

Uwieńczeniem oficjalnej części Jubileuszu było przyjęcie taneczne, które trwało do późnych godzin nocnych.

 

Zarząd SHKiPE "Canaria" bardzo serdecznie dziękuję wszystkim gościom przybyłym na tą uroczystość. Dziękujemy za wszystkie słowa i dowody uznania, a zwłaszcza za to że mogliście być  z nami w tym szczególnym dniu.

 

Fotorelacja

 

 

Joomla Extensions